Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hungarian PPSSPP forum
01-11-2014, 09:17 PM
Post: #16
RE: Hungarian PPSSPP forum
Hali!

Letöltöttem a gold ppsspp-t, azthittem lehet vele isokat is keresni/letölteni. Xperia play telóm van de eddig nem nagyon emultoroztam vele, mivel 8gb-os kártyám igencsak tele volt hála a jó nagy droidos játékoknak...
Honnan lehet letölteni psp játékokat és pontosan mire jó ez az app?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-11-2014, 10:05 PM
Post: #17
RE: Hungarian PPSSPP forum
A gold ppsspp-t megvetted vagy letöltötted? mer ha csak letöltötted, nem segíthetek, tilos kalózkodásról beszélni. Amúgy meg úgylehet játékot szerezni hogy a saját psp-den a saját eredeti lemezes játékodat leripeled iso-ba

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-11-2014, 11:03 PM
Post: #18
RE: Hungarian PPSSPP forum
Megvettem természetesen.
Nincsen psp-m, xperia play mellé nem is kellene Smile
ps2-es játékokkal is működik?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-12-2014, 10:49 AM
Post: #19
RE: Hungarian PPSSPP forum
Nem, ez csak psp emulátor (szal csak psp játékokat visz)

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-20-2014, 05:31 PM
Post: #20
RE: Hungarian PPSSPP forum
Mortal kombat 9 nincs psp-re ??
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-20-2014, 07:19 PM
Post: #21
RE: Hungarian PPSSPP forum
psvita-ra van, psp-re nincs

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-08-2014, 04:41 PM
Post: #22
RE: Hungarian PPSSPP forum
Tudna nekem valaki mondani egy jó beállítást android-os verzióhoz?
Próbáltam a "fix" verziósat meg a ma délután kidott fejlesztőit is, de mindkettővel ugyanolyan gyengén futnak a játékok.
S4-em van, néztem yt-n videókat, és nem tudom felfogni, hogy lehet, hogy sokaknak tök jól futnak a játékok, pl tekken 6 is, nekem meg gyenge az egész.

Pl.:
http://www.youtube.com/watch?v=m1Oy_f0VCe8

Nekem közel sem fut ilyen jól, nem iszonyat lassú, de azért az élvezhető kategóriába nem sorolnám.
Az is jó, ha valaki aki tud angolul, megkérdezné nekem, mert sajnos én nem tudok ilyen szinten.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-08-2014, 06:51 PM
Post: #23
RE: Hungarian PPSSPP forum
(02-08-2014 04:41 PM)SSJ2Vegeta1 Wrote:  Tudna nekem valaki mondani egy jó beállítást android-os verzióhoz?
Próbáltam a "fix" verziósat meg a ma délután kidott fejlesztőit is, de mindkettővel ugyanolyan gyengén futnak a játékok.
S4-em van, néztem yt-n videókat, és nem tudom felfogni, hogy lehet, hogy sokaknak tök jól futnak a játékok, pl tekken 6 is, nekem meg gyenge az egész.

Pl.:
http://www.youtube.com/watch?v=m1Oy_f0VCe8

Nekem közel sem fut ilyen jól, nem iszonyat lassú, de azért az élvezhető kategóriába nem sorolnám.
Az is jó, ha valaki aki tud angolul, megkérdezné nekem, mert sajnos én nem tudok ilyen szinten.
Itt angolul levannak írva a beállítások amikkel lehet próbálkozni hogy gyorsabban fussanak a játékok: http://forums.ppsspp.org/showthread.php?tid=5236 (annyit csak értesz angolul hogy levan írva a beállítás neve és hogy mire kell állítani pl. off) Big Grin

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-09-2014, 10:54 AM (This post was last modified: 02-09-2014 11:02 AM by SSJ2Vegeta1.)
Post: #24
RE: Hungarian PPSSPP forum
A cpu órajel 60-ra állítása megoldotta a dolgot a játékok többségénél, bár a tekken 6 így meg el sem indul, próbálkoztam beállításokkal, de max 60-70%-ot siekrült elérnem annál, az a baj, hogy yt-n is inkább olyan beállításokat találni hozzá, ami oroszul van, ami még nem volna gond, de korábbi verzió, vagy épp újabbal van és vannak hiányzó beállítási lehetőségek enyémhez képest. Na mindegy, majd egyszer talán, addig is van mivel játszani.

Az amúgy miért van, hogy az új fejlesztői verzióknál általában textúra hiba van?
Pl amit tegnap délután szedtem le, abban minden fekete volt, pl az autó látszott rendesen, de az út fekete volt, meg a környezet is sötét nagyon.
Korábban is próbálkoztam fejlesztőivel, de mindnél volt valami textúra hiba.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-09-2014, 05:06 PM
Post: #25
RE: Hungarian PPSSPP forum
ha jóltudom galaxy s4-ben PowerVR SGX 544MP3 grafikus vezérlő van, azzal pedig bugos az emulátor sajnos (most az emuhoz legjobb a telóknál amiben adreno vagy mali vezérlő van)

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-14-2014, 04:14 PM
Post: #26
RE: Hungarian PPSSPP forum
De akkor a "hivatalos" kiadásnál miért nincs ilyen gond?
Amúgy az miért van, hogy nem bufferelt renderelésnél sötét a kép nagyon?
Pl a GoW: GoS-nál eleinte jó volt, a grafika is jobb, mint bufferelten és még az fps is jobb, majd egy idő után átment sötétbe, de nem mindig sötét, de most már többnyire az, így kénytelen vagyok állítgatni, de bufferelten meg lassan fut sajnos.
Olyan, mintha a fényerő le lenne véve, pedig ezzel a beállítással már teljesen jól futna.
Ez a játék amúgy pl szombaton letöltött fejlesztői verzióval megy rendesen, nincs textúra hiba, szóval nem minden játéknál van a korábban említett fekete jelenség.
Amúgy mennyi esély van rá, hogy a közeljövőben jól fussanak azok a játékok androidon, vagy inkább az én S4-esemen, amik pc-n hibátlanul futnak? Gondolom azért sokat dolgoznak azon, hogy egyre jobban fusson androidon az emulátor, ne csak pc-n.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-14-2014, 07:26 PM
Post: #27
RE: Hungarian PPSSPP forum
Sötét kép az azért van, mert ott lenne valamilyen effekt (ami csak bufferelt rendereléssel látszódik). Androidon főképp az a gond az emulátorral hogy sok telefonnál bugos driverek vannak a graf. vezérlőkhöz... pl. mint említettem a powerVR-t, azzal is az a gond... Persze az emulátor fejlesztői próbálják megkerülni ezeket a hibákat a driverben különféle hack-el (ha jól emlékszem van is kifejezetten poverVR-hez jó hack ami gyorsítja a játékokat pl.)

"Hivatalos" kiadásnál pedig valószínűleg azért nincs ilyen probléma mert akkor 1. vagy kijavították 2. vagy pont nem változtattak olyan dolgon amitől bugos lett. (+ a hivatalos verzióra próbálják a legtöbb bugok kijavítani hogy nelegyen annyi hiba, ezért sokszor ajánlott azt használni, kivéve persze ha valamelyik játék nemmegy de a fejlesztőivel már megy)

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-15-2014, 09:00 AM
Post: #28
RE: Hungarian PPSSPP forum
Értem.
Amúgy megnéztem, nekem adreno van:
GT-I9505:
Qualcomm Snapdragon 600 (APQ8064T): 1,9 GHz Quad-Core Cortex-A15, GPU: Qualcomm Adreno 320

De PC-n amúgy jól működik nem bufferelt beállítással is, szóval gondolom akkor ez a driver dolog a ludas androidon.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-16-2014, 01:24 PM
Post: #29
RE: Hungarian PPSSPP forum
Azt megtudnád tudakolni nekem, hogy nem terveznek-e a közeljövőben fényerő állítási lehetőséget belerakni?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-17-2014, 07:40 PM
Post: #30
RE: Hungarian PPSSPP forum
Na írtam a feature request topic-ba, vagy berakják vagy nem (amiket én kértem már jónéhány hónapja még azokat se rakták be :/ )

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump: