Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Optymalne ustawienia PPSSPP dla Androida
07-11-2013, 08:31 PM
Post: #1
Exclamation Optymalne ustawienia PPSSPP dla Androida
W tym poscie bede wam przedstawiac najlepsze, najbardziej optymalne ustawienia aplikacji ppsspp dla wszystkich gier (mozecie tez napisac pod tym postem nazwe swojego uzadzenia i gry a ja podam wam jakie opcje wlaczyc i wylaczyc aby gra dzialala jak najlepiej ^^)
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
07-17-2013, 06:50 PM
Post: #2
RE: Optymalne ustawienia PPSSPP dla Androida
Spoko, tylko mógłbyś od czegoś zacząć Wink. Osobiście na wersjach 8.0 w górę żadnej gry nie mogę odpalić w pełnych 60 klatkach :/. Omal bym zapomniał: używam Nexusa 7

PC: AMD Athlon II X250, GeForce 8600 GT, 2Gb RAM, Win 7 SP1 32bit
Android:
Xperia mini pro 2.3.4
Nexus 7 2012 4.4.x
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
09-23-2013, 01:42 PM
Post: #3
RE: Optymalne ustawienia PPSSPP dla Androida
Witam mam tablecik taki średni Overmax Stellcore 2x1.6 i 1gb ram ddr3 i Mali 400 4 rdzeniowy układ graficzny i wszystkie gry mi działają ale tylko gdzies 17 klatek a to jest za mało i właśnie trzeba czekać na poprawe działania tego emulatora,bo bardzo bym chciał zagrać w MGS:Peace Walker normalnie ale przycina i wale takie granie chyba ze jest jakiś build na którym ta gra działa dużo lepiej bo próbowałem właśnie jakiś 7.6 i właśnie chodzi ale to jeszcze nie jest prędkość do grania,bo na 9.1 to nie chce sie załadować,ale czytałem tutaj juz i widze ze to standardowy problem,wiem ze to nie jest problem mojego sprzętu tylko emulator musi zostać bardziej zoptymalizowany,ale zna ktoś jakąś wersje tego emulatora bądz ustawienia zeby Peace walker chodził w miare płynnie?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-15-2013, 06:03 PM
Post: #4
RE: Optymalne ustawienia PPSSPP dla Androida
Witam.
Mam LG l7 i chciał bym pograć w fife street która trochę mi przycina Smile Jakieś rady co do ustawień Smile
Dodam że Dragon Ball Z Shin Budokai 2 działa
świetnie Smile
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-16-2013, 12:14 PM
Post: #5
RE: Optymalne ustawienia PPSSPP dla Androida
Mam HTC Desire X i chciałbym pograć w coś ciekawego, ale nie wiem jak to wszystko poustawiać, mam Bleach Heat the soul 7 i teoretycznie da się grać ale przycina podczas walk :/
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump: