Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witaj!
07-11-2013, 08:28 PM
Post: #1
Information Witaj!
W tym temacie mozecie sie przedstawiac, jakiego telefonu/tabletu/komputera uzywacie....Poprostu przedstaw sie ^^
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
07-14-2013, 07:43 PM
Post: #2
RE: Witaj!
Hej Wink
Nazywam się kacperski1, a moje prawdziwe imię można sobie samemu wywróżyć.
Używam Samsunga Galaxy S Plus podkręconego do 1.8GHz, co niestety nie daje mi zbyt dużych prędkości emulacji (Patapony 2 wciąż ciut przycinają ;( ).

Mój komputer zaś ma strasznie "nierówną" specyfikację, bo wciąż jestem w trakcie ulepszania go:
Procesor - AMD Phenom II x4 965 Black Edition (4 rdzenie, 3.4GHz)
Grafika - ATI Radeon HD 4350 <-- gwóźdź do trumny tego komputera, za parę dni wymieniam na HD 5770
RAM - 2 x 2GB DDR3

Grywam w Portala (przeszedłem już 13 razy xd), Portala 2 (tutaj ponad 100 godzin), lubię nietypowe gry indie a także z niecierpliwością czekam na wydanie Half-Life'a 3.
Posiadam PSP (model 2004 z niefortunną płytą główną TA-088v3), ale ma ono uszkodzone przyciski, więc niezbyt pogram.
Z muzyki natomiast słucham rocka, a moim ulubionym zespołem jest Skillet.

Tyle o mnie ^^
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
07-17-2013, 07:06 PM
Post: #3
RE: Witaj!
Siema!
Nick (jak można się domyślić Tongue) Grimmer a na imię mam Łukasz.
Po przerzucie z Xperii mini pro używam Nexusa 7 na stockowym romie i bez podkręcania.
Podzespołami komputera nie nie mam się co chwalić, zresztą za kilka miesięcy będzie trzeba rozejrzeć się za nowym sprzętem (i funduszami na niego). Dla ciekawskich:
CPU: AMD Athlon II X2 250 (2 rdzenie, 3.0Ghz)
GPU: GeForce 8600 GT
RAM: 2GB DDR3

Pogrywam w Team Fortress'a 2 na PC oraz w gry z Humble Bundle, ostatnio więcej czasu spędzam przy Androidzie grając głównie w GTA: VC (ten klimat Big Grin) oraz gry mniej znanych twórców. Czekam z niecierpliwością na nowego Wiedźmina oraz zapowiedź portu GTA V na PC.
Jeśli chodzi o muzykę - preferuję rockowe brzmienia oraz dobry rap (czyli taki, w którym tekst nie jest o niczym lecz zawiera sensowny przekaz).

PC: AMD Athlon II X250, GeForce 8600 GT, 2Gb RAM, Win 7 SP1 32bit
Android:
Xperia mini pro 2.3.4
Nexus 7 2012 4.4.x
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
07-20-2013, 02:17 AM
Post: #4
RE: Witaj!
Witam wszystkich Polaków na tym forum.
Eh szkoda że nas tak mało.
To specyfikacja mojego PC:
Procesor : Amd Athlon 64x2
3GB Ram
Windows XP Service Pack 3
Grafika Asus 1GB
Jak na razie sprawdzałem następujące gry:
-Crisis Core (w pełni grywalne)
-Dissidię pierwszą część (również w pełni grywalne, żadko przytnie)
-Harvest Moon HOVL (momentami ostro tnie)
-Hysteria Project (chodzi w miarę)
-Gran Turismo (nie grywalne, brakuje tekstur i tnie)
-Angry Birds (grywalne wcale nie tnie)
Miałem testować emulator też na androidzie, ale dam sobie spokój wątpię czy gry będą mieć chociaż po min 20fps.
Na Motoroli Flipout i LG GT540.
Może ktoś się orientuje które gry z psp są całkiem nieźle przerobione z iso na cso?
Chodzi mi o rozmiar pliku do 300mb bo korzystam z neta mobilnego i chętnie bym pobrał gry do testów.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
07-23-2013, 12:37 AM
Post: #5
RE: Witaj!
@Kurajmo
Puzzle Quest waży 61Mb (Cso), Ghost & Goblins 380 (Iso), Wipeout Pure 340 (Iso), Lumines 330 (również czyste Iso). Z pewnością znajdziesz je gdzieś w formacie Cso Wink. A co do grania na androidzie, to ppsspp 0.7.6.x spokojnie powinno pociągnąć Puzzle Questa i Lumines płynnnie. W oba tytuły grałem z powodzeniem na Xperii mini pro

PC: AMD Athlon II X250, GeForce 8600 GT, 2Gb RAM, Win 7 SP1 32bit
Android:
Xperia mini pro 2.3.4
Nexus 7 2012 4.4.x
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
08-25-2013, 05:58 AM
Post: #6
RE: Witaj!
Cześć, bardzo dawno mnie nie było niestety na forum. Mam Htc sensation , komp już lekko stary Smile : Intel Core 2 Duo 2.53GHZ, ATI HD 3600, 4GB DDR2. Ogólnie sam pomysł stworzenia emulatora PSP (szczególnie na Androida) bardzo mi się spodobał (mimo, że mam PSP). Co do ulubionych gier na PSP to nie będę oryginalny GOW, Dante's Inferno, ale też takie tytuły jak Daxter Asterix XXL2 nie są mi obce Smile . Mam nadzieję, że teraz już znajdę więcej czasu, żeby coś potestować. Pozdrawiam Smile

Device: Htc One
-Quad-core 1.7 GHz Qualcomm APQ8064T
-GPU Adreno 320
-2 GB RAM
-Android 4.3
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
08-29-2013, 10:47 PM (This post was last modified: 08-29-2013 10:49 PM by mupralsh.)
Post: #7
RE: Witaj!
(07-20-2013 02:17 AM)Kurajmo Wrote:  Witam wszystkich Polaków na tym forum.
Eh szkoda że nas tak mało.
To specyfikacja mojego PC:
Procesor : Amd Athlon 64x2
3GB Ram
Windows XP Service Pack 3
Grafika Asus 1GB
Jak na razie sprawdzałem następujące gry:
-Crisis Core (w pełni grywalne)
-Dissidię pierwszą część (również w pełni grywalne, żadko przytnie)
-Harvest Moon HOVL (momentami ostro tnie)
-Hysteria Project (chodzi w miarę)
-Gran Turismo (nie grywalne, brakuje tekstur i tnie)
-Angry Birds (grywalne wcale nie tnie)
Miałem testować emulator też na androidzie, ale dam sobie spokój wątpię czy gry będą mieć chociaż po min 20fps.
Na Motoroli Flipout i LG GT540.
Może ktoś się orientuje które gry z psp są całkiem nieźle przerobione z iso na cso?
Chodzi mi o rozmiar pliku do 300mb bo korzystam z neta mobilnego i chętnie bym pobrał gry do testów.
Przepraszam, ale nie popieramy piractwa tutaj, więc proszę nie mówić o niej, nawet nie mówić o użyciu pobrane gry lub pobierania gier. Uprzejmie proszę spojrzeć na globalnych zasad (here). Dziękuję. Smile

● If you report (or happen to find any) game/mini/demo that's still not on the compatibility list yet even after 48 hours, you can PM me the link!
● Sorry for my bad english, I'm Indonesian.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
09-08-2013, 05:11 AM
Post: #8
RE: Witaj!
Witam, wie ktoś na jakiej wersji emulatora Monster hunter 3rd HD działa z dobrym dźwiękiem?? (brak tych trzasków i charczenia)

http://teammaverickone.blogspot.com/
Windows 7 x64 :: 8GB RAM :: E6300 3.52 GHz :: GeForce GTX 560
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
12-05-2013, 09:49 AM
Post: #9
RE: Witaj!
Witam polki i polaków.

Z emulatora PPPSSPP korzystam już jakiś czas ale dopiero niedawno postanowiłem zarejstrować się na tym forum.

PPSSPP używam na moim laptopie a jest to:

Dell Inspiron 7110, 17.3 cale
Windows 7 64 - build 7600 / Jest to amerykańska wersja językowa prosto z US. Warto było kupić, bo mam go już dwa lata i ani razu nie miałem BLUE DEATH screena ani też nie było potrzeby przeinstalowywania OS, dobrze mi się na nim pracuje.
6GB RAM
Procesor Intel i7 - 3.1Ghz 4 rdzenie 8 tematów
Zintegrowana karta graficzna intela 1,7 GB <- tej używam do filmów
Druga karta graficzna nVidia 525 - 1 GB <- natomiast tej używam do gier i emulatorów
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
12-05-2013, 06:44 PM
Post: #10
RE: Witaj!
No siemanko :-D Nie sądziłem, że tutaj spotkam Polaków :-]
Ja raczej używam PPSSPP na poczciwym Symbianku, Nokii N8. Ale używam bardzo rzadko, ze względu na to, że dość kiepsko działa na Nokii (680MHz, 256MB RAM - LocoRoco 2 70% FPS)
A na laptopie nawet nie próbowałem grać :-]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-20-2014, 04:00 AM
Post: #11
RE: Witaj!
To znowu ja.
Temat piractwa lepiej zostawmy bo na tym forum się moderacja o to czepia. I w sumie im się nie dziwię.
Wracając do głównego wątku.
Obecnie testuję działanie PPSSPP na dwóch moim tabletach. Dane ich mam w podpisie.Z gier które już testowałem.
Hysteria Project-plik CSO jest chyba do wymiany bo na początku gry po około 5 minutach grania jest tylko Czarny ekran i nic, po za tym gra działa z 30 FPS.

Avatar: The Game- To samo co powyżej, po wybraniu nowego profilu gra stoi na obrazku ziemi i cały czas odtwarzana jest muzyka.

Crisis Core: Final Fantasy VII- Gra działa mi prawie jak na PSP. Czasami tylko lekko spowolni do 16 FPS jak jest ostrzejsza akcja. po z tym działa po 60 FPS, i w najnowszej wersji emulatora dzwięk działa mi normalnie bez żadnych spowolnień.

Dissidia 012: Duodecim Final Fantasy- Podczas walki lekko spowalnia dzwięk, zależnie od planszy. Działa czasami nawet po 35 FPS podczas walki niemniej da się spokojnie grac.

God Of War Chains Of Olympus- Gra działa w miarę, momentami spowalnia do 16 FPS ale tylko momentami. Gra się spokojnie da.

FIFA Street 2- Gra działa ze stałymi 30 FPS.

Assassins Creed Bloodlines- Gra działa srednio. Zdarza się nawet że po ponad 30 FPS, ale spada nawet do 20.

Harvest Moon HOLV- Gra działa normalnie jak na moim popsutym PSP 30FPS.

K-ON Houkago Live- W menu gra działa idealnie nic nie tnie. Podczas grania piosenki prędkosc spada nawet do 20 FPS. Podczas grania piosenki również dzwięk spowalnia.Przez co nie da się grac zbyt normalnie. Zdarza się że przez to nie trafiam w nutki. Czekam na kolejny update PPSSPP który rozwiąże te problemy.

Lord of Arcana-Gra działa po 30FPS i normalnie jak na PSP. Gra się całkiem fajnie.

Hatsune Miku - Project Diva- kolejna gra muzyczna. Ale ta działa mi normalnie po 30FPS. Bez scięc.

FlatOut: Head On- Po uruchomieniu wyscigu gra bardzo spowalnia i nie widac wszystkich tekstór. Jak dla mnie nie grywalne.

Patapon 3-Gra działa normalnie jak na PSP.

Eragon- Gra działa z normalna prędkoscia, dzwięk również. Ale jak gram to głowy postaci są dziwnie wielkie i rozdwojone. Ewidentny błąd w grafice.

Tony Hawk Project 8-Gra działa prawie normalnie. Bo jak gram to często spowalnia. Niemniej grac się da.

Testował będę dalej. I jak coś to tutaj zdam wyniki.
Pozdrawiam.

I playing PPSSPP on this devices right now:

Samsung Galaxy Ace 2 (AOSP ROM Android 4.4.4,600 RAM, Other speed up mod,Toshiba 16GB Class 10)
PSP E-1004 with 16GB card

Android Modding is my passion.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-22-2014, 11:30 PM
Post: #12
RE: Witaj!
O hai! dopiero zauważyłam ,że są tu polaczki Smile

Mam na imię Alicja tylko tyle powiem .

Na czym odpalam PPSSPP? Samsung Galaxy S3 LTE 32GB +MSD 64GB Android 4.3.2 (ustawienia standardowe wlaczony frameskip"pomijanie klatek"czasem czasem włączony lub wyłączny buffer i wyłączony fast memory)

Gry które są na moim telefonie:

1.Final Fantasy IV Complete Edition-działa bez zarzutów mimo tego co zjeby czasem wypisują (rpg)

2.Final Fantasy VII Crisis Core-działa bez zarzutów oraz spadków prędkości.(akcja-rpg)

3.Final Fantasy Dissidia Duodecim-działa bez zarzutów poza przybliżeniem i oddalaniem obrazu po walce.(bijatyka)

4.Final Fantasy Type-0-gra działać działa tylko da się grać bez bufora bo strasznie laguje.(Akcja-Rpg)

5.BlazBlue 2 Continum Shift-działa bez zarzutów (bijatyka)

6.Guilty Gear Accent Core Plus-działa bez zarzutów (bijatyka)

7.Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 2-działa bez zarzutów (bijatyka)

8.Full Metal Alchemist-działa ale laguje (bijatyka)

9.Naruto Ultimate Ninja Heroes 3-działa bez zarzutów (bijatyka)

10.Natuto Ultimate Ninja Impact-działa bez zarzutów (bijatyka-akcja)

11.The Sims 2-działa bez zarzutów no prawie poza tym ,że czasem znikają modele twarzy (przygodowa-symulator)

12.Daxter-działa jako tako na wyłączonym buferze lecz znikają tekstury podłogi ale grać można (przygodowa-platformówka)

13.Ratchet&Clank Size Matters-działa w miarę dobrze poza momentem gdyna buferze włączonym wejdzie białe tło trosze muli a na wyłączonym buferze czasem znikają tekstury podczas użycia broni palnej (przygodowa-platformówka)

14.Yu-Gi-Oh 5DS Tag Force 5-działa bez zarzutów poza tym ,że jest troszkę trudna i ciężko ogarnąć (karcianka) polecam .

15.Valkyrie Profile Lenneth-działa bez zarzutów (rpg) polecam

16.Persona 3 Portable-działa bez zarzutów (rpg)

17.Patapon 3-działa bez zarzutów (muzyczna)

18.Beats-działać działa lecz nie słychać muzyki i nie można zbytnio wybierać własnych utworów (muzyczna)

19.Super Stardust Portable-działa lecz tekstury się na siebie nachodzą nie bardzo da się grać (arkadowa-statki)

20.Monster Hunter 3rd HD-działa bez zarzutów (akcja-rpg)

21.God of War Chains of Olympus-działa lecz strasznie muli (akcja)

22.Dynasty Warriors Strikeforce-działa bez zarzutów (bijatyka-akcja)

23.Grand Knights History-działa lecz podczas walki znikają tekstury (rpg)

24.Kingdom Hearts Birth by Sleep-działa bez zarzutów (akcja-rpg)

25.Black Rock Star Shooter-działa bez zarzutów (akcja-rpg)

26.Jakcass the Game-działa intro potem nic(przygodowa)

27.The 3rd Birthday-działa bez zarzutów(akcja-rpg-strzelanka)

28.Flow-działa bez zarzutów(muzyczna)

29.Knights in the Nightmare-działa bez zarzutów(rpg-taktyczna)


Na chwilę obecną to wszystko jaks coś będę miała nowego to się podzielę :*.

O hai! Testing everything Samsung Galaxy S3 LTE Android 4.3


O bai! Did you witness my power?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-24-2014, 01:45 PM
Post: #13
RE: Witaj!
(01-22-2014 11:30 PM)curraja Wrote:  O hai! dopiero zauważyłam ,że są tu polaczki Smile

Mam na imię Alicja tylko tyle powiem .

Na czym odpalam PPSSPP? Samsung Galaxy S3 LTE 32GB +MSD 64GB Android 4.3.2 (ustawienia standardowe wlaczony frameskip"pomijanie klatek"czasem czasem włączony lub wyłączny buffer i wyłączony fast memory)

Gry które są na moim telefonie:

1.Final Fantasy IV Complete Edition-działa bez zarzutów mimo tego co zjeby czasem wypisują (rpg)

2.Final Fantasy VII Crisis Core-działa bez zarzutów oraz spadków prędkości.(akcja-rpg)

3.Final Fantasy Dissidia Duodecim-działa bez zarzutów poza przybliżeniem i oddalaniem obrazu po walce.(bijatyka)

4.Final Fantasy Type-0-gra działać działa tylko da się grać bez bufora bo strasznie laguje.(Akcja-Rpg)

5.BlazBlue 2 Continum Shift-działa bez zarzutów (bijatyka)

6.Guilty Gear Accent Core Plus-działa bez zarzutów (bijatyka)

7.Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 2-działa bez zarzutów (bijatyka)

8.Full Metal Alchemist-działa ale laguje (bijatyka)

9.Naruto Ultimate Ninja Heroes 3-działa bez zarzutów (bijatyka)

10.Natuto Ultimate Ninja Impact-działa bez zarzutów (bijatyka-akcja)

11.The Sims 2-działa bez zarzutów no prawie poza tym ,że czasem znikają modele twarzy (przygodowa-symulator)

12.Daxter-działa jako tako na wyłączonym buferze lecz znikają tekstury podłogi ale grać można (przygodowa-platformówka)

13.Ratchet&Clank Size Matters-działa w miarę dobrze poza momentem gdyna buferze włączonym wejdzie białe tło trosze muli a na wyłączonym buferze czasem znikają tekstury podczas użycia broni palnej (przygodowa-platformówka)

14.Yu-Gi-Oh 5DS Tag Force 5-działa bez zarzutów poza tym ,że jest troszkę trudna i ciężko ogarnąć (karcianka) polecam .

15.Valkyrie Profile Lenneth-działa bez zarzutów (rpg) polecam

16.Persona 3 Portable-działa bez zarzutów (rpg)

17.Patapon 3-działa bez zarzutów (muzyczna)

18.Beats-działać działa lecz nie słychać muzyki i nie można zbytnio wybierać własnych utworów (muzyczna)

19.Super Stardust Portable-działa lecz tekstury się na siebie nachodzą nie bardzo da się grać (arkadowa-statki)

20.Monster Hunter 3rd HD-działa bez zarzutów (akcja-rpg)

21.God of War Chains of Olympus-działa lecz strasznie muli (akcja)

22.Dynasty Warriors Strikeforce-działa bez zarzutów (bijatyka-akcja)

23.Grand Knights History-działa lecz podczas walki znikają tekstury (rpg)

24.Kingdom Hearts Birth by Sleep-działa bez zarzutów (akcja-rpg)

25.Black Rock Star Shooter-działa bez zarzutów (akcja-rpg)

26.Jakcass the Game-działa intro potem nic(przygodowa)

27.The 3rd Birthday-działa bez zarzutów(akcja-rpg-strzelanka)

28.Flow-działa bez zarzutów(muzyczna)

29.Knights in the Nightmare-działa bez zarzutów(rpg-taktyczna)


Na chwilę obecną to wszystko jaks coś będę miała nowego to się podzielę :*.

Witamy. O widzę pani Alicja jest gorszym manikiem serii Final Fantasy niż ja.
A ja myślałem że ja mam bzika na punkcie tej gry.
Witamy i zapraszamy do częstego udzielania się tutaj.
Ok z innej beczki. PPSSPP działa mi gorzej na laptopie HP 620 niż na moim tablecie......
Dziwna sprawa. Powinno byc na odwrót.

I playing PPSSPP on this devices right now:

Samsung Galaxy Ace 2 (AOSP ROM Android 4.4.4,600 RAM, Other speed up mod,Toshiba 16GB Class 10)
PSP E-1004 with 16GB card

Android Modding is my passion.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-25-2014, 07:23 AM
Post: #14
RE: Witaj!
No gdybym była taką fanką to miała byn jeszcze FF I i II Anniversary edition Wink ale to akurat jest w drodze hehe Wink Co do laptopa wiesz czasem warto zrobic czyszczenie przed odpaleniem emulatora który jak by nie patrzeć sporo wymaga Smile Sugeruje pobrac te programy i po ich odpaleniu ruszać na podbój gier Wink

Zaczynamy od Superantispyware-najlepszy program do ochrony przed wirusami,keyloggerami,spamem można zastąpić nim nawet kupny program antywirusowy .

Ccleaner-czysci historię podręczna (czyli zapisane podczas przeglądania obrazki i informacje w folderze tymczasowym) oraz usuwa przestarzałe wpisy do rejestru.

Następnie sugeruje zrobić defragmentacje dysków aktualuzacje systemu i mozna zacząć grać Smile. Chociaż zróbmy to w poprawnej kolejności Superantispyware->skanowanie->Ccleaner->czyszczenie->Defragmentacja->zwalnianie pamięci->aktualizacja->odświeżenie systemu Smile radzila bym także zaktualizować sterowniki grafiki itp sądzę,zet potem mozesz spokojnie śmigać

O hai! Testing everything Samsung Galaxy S3 LTE Android 4.3


O bai! Did you witness my power?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-26-2014, 10:33 AM
Post: #15
RE: Witaj!
Ok dzięki za pokierowanie. Jak będę spowrotem w Polsce to sie tym pobawię.
W każdym bądz razie zachęcam również resztę Polskich użytkowników do wypowiadania sie w temacie.
Pozdrawiam.

I playing PPSSPP on this devices right now:

Samsung Galaxy Ace 2 (AOSP ROM Android 4.4.4,600 RAM, Other speed up mod,Toshiba 16GB Class 10)
PSP E-1004 with 16GB card

Android Modding is my passion.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump: