Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witaj!
02-01-2014, 09:40 AM (This post was last modified: 02-02-2014 08:23 AM by curraja.)
Post: #16
RE: Witaj!
Witam moich mało owlosionych mężczyzn! ^^,

Z racji na to , że dorobiłam się nowych tytułów podaje kolejną listę Smile

30.Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's Portable:The Gears of Destiny- działa bez zarzutów (bijatyka-swietne efekty) polecam "uwaga japonska"

31.Dragon Ball Evolution-działa bez zarzutów (bijatyka) nie polecam bo sama spodziewałam się czegoś lepszego .

32.Wtf WORK TIME-działa bez zarzutów (minigry logiczne) bardzo ciekawe minigry wciaga!

33.Katekyoo Hitman Reborn! Battle Arena 2:Spirits Burst-działa bez zarzutów ( bijatyka ) "japonska"

34.Need for Speef Carbon Own the City-działa ale czasem znikają tekstury i działa wolno (wyścigi)

35.Final Fantasy 2-3 Anniversary Edition-działają bez zarzutu (rpg)

36.God Eater Burst-działa bez zarzutów ( rpg-akcja)

37.GTA Liberty City Stories - działa ale laguje troche (akcja)

38.Wipeout Pure - działa bez zarzutów (futurystyczne wyścigi)

39.Wipeout Pulse - działa lecz czasem potrafi lagowac (futurystyczne wyścigi)

O hai! Testing everything Samsung Galaxy S3 LTE Android 4.3


O bai! Did you witness my power?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-13-2014, 11:49 AM (This post was last modified: 05-06-2014 01:21 PM by Satramoh.)
Post: #17
RE: Witaj!
Witam Smile

Nazywam się Wojtek, mój nick to Satramoh.
Uwielbiam grac w Patapon(pierwszą cześć), Tekken 6 oraz Dark Resurrection, na drugim planie są: LittleBig Planet oraz GoW-Chains of Olympus.
Bardzo mocno nie umiem się doczekać Killzone Liberation aby nareszcie działało.
Te gry wymienione powyżej pogrywam na Samsung Galaxy Note 3.

Najbardziej lubię grać na PC, mniej więcej w Rust/7 Days to Die/Assassins Creed/ oraz większość FPS-ów.
W między czasie gram na emulatorze PS2 w Grand Turismo 4 oraz w The Getaway Black Monday (dlaczego na emulatorze? Ponieważ mój PS2 padł :/)

Specyfikacja mojego komputera:
CPU: AMD FX 8350 (8x4,0GHz Turbo do 4,2GHz)
GPU: Gainward GTX 770 Phantom 2GB
Ram: 4x4GB 1333MHz
Plyta: Asus Crosshair Formula V
Dysk: 2TB Seagate Sata3 7200U/min
Power: Superflower 800Watt 80+

Urządzenia przenośne:
SG-Note 3 (Gram na nim w gry z emulatorów PPSSPP/NES.emu/FPse) przy pomocy kontrolera PS3
PPSSPP- zostało wymienione na górze
NES.emu- Super Mario/Tank 1990/Tetris
FPse- Crash Bandicoot(wszystkie części)/Metal Gear Solid/Medal of Honor 1 i 2/Tekken 3/Metal Slug
Gry Androidowe- Flappy Bird/Terraria/Minecraft(czasami)/GT Racing 2/GTA San Andreas
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-01-2014, 08:35 AM (This post was last modified: 03-01-2014 11:29 AM by ma_ko.)
Post: #18
RE: Witaj!
O, nawet nie widziałem że jest polski dział Tongue

Gram na HTC One, wcześniej na Xperii PLAY (co było bajeczne przez hardwarowe przyciski)

Z gier jakie mam/grałem (zainteresowani powinni wiedzieć o co chodzi)

Fate/Unlimited codes (śmiga aż miło)
Fate/tiger colosseum (równiez nie narzekam)
Wipeout pure (śmiga)
patapony 1 (też ok, były jakieś problemy z dźwiękiem ale juz ok)
Monster Hunter freedom Unite (bez zarzutu)
Bleach: Heat the Soul 7
Persona 3 portable
Blazblue obie częsci
dissidia 012
gulity gear accent core działa, judgement coś nie hula
któres finale ale to dawno nie pamiętam ktore (chyba IV i cos jeszcze, chyba tactics)
Danganronpa
Corpse Party
To Aru Majutsu no Index
Hatsune Miku Project Diva 1 i 2 (obie śmigają i strasznie uzalezniają Tongue)

nie bede właściwie się rozpisywał na temat działania bo wszystkie gry które wypisałem działają conajmniej zadowalająco.

wogóle ostatnio zaniedbałem troche ten ameulator ale sobie przypomniałem o nim i wracam do grania
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-03-2014, 09:33 AM
Post: #19
RE: Witaj!
Hej
Mam na imię Damian i tyle starczy Tongue
PPSSPP zainstalowałem na Samsungu Galaxy Tab 2 7.0 P3100
Co do gier to wypisałem w innym temacie i raczej nie bd tutaj zaśmiecał, chyba że ktoś chce linka do tematu Smile
Co do programu to jestem pozytywnie zaskoczony i czekam na dalszy rozwój oraz na sprawne MotoGP, których jestem fanem ::>
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
09-30-2014, 07:21 AM
Post: #20
RE: Witaj!
Witajcie!
Używam PPSSPP na PC. Na razie ukończyłem GOW Chains of Olympus i Ghost of Sparta oraz Metal Slug XX. Wszystko śmiga jak marzenie.

Intel Pentium Dual Core E5200 OC @ 3.0GHZ stock cooling
Ge-Force GTX 260 896mb
4GB RAM Corsair 1066mhz
Windows 7 X64 ultimate
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
04-05-2015, 11:47 AM
Post: #21
RE: Witaj!
Witam też wszystkich, nawet sama nie wiedziałam że jest tu Polska sekcja Smile. W realu to jestem też dziewczyna, Dominika.

Do PPSSP używam w większości PC, ale też gram od czasu do czasu na nim na Xperii Play.

Tytuły PSP które ograłam to Dissidia Final Fantasy, Dissidia Duodecim Final Fantasy, FF Type Zero ( PSP),Persona 3 Portable i kilka innych.

Gram także na PC a moje ulubione gry na tym to Bioshock 1 i 2, Resident Evil 5, Deus EX : HR, mam jeszcze wiele ich ale by się zrobiła z tego lista jak bym zaczęła wymieniać Smile

Tak więc jeszcze raz pozdro do wszystkich Smile
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump: