Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry Kompatybilne
11-28-2013, 02:27 PM (This post was last modified: 11-28-2013 02:35 PM by Tosik13.)
Post: #1
Gry Kompatybilne
Tu piszemy jakie gry nam działają Smile

Mi na LG L7 działają idealnie
- Dragon Ball Z Shin Budokai 2
- Naruto Kizuna Drive

Działa słabo
-Fifa street

Nie działają
- God Of War Chains Of Olimpus

Czekam na wasze wypowiedzi ;p
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
12-08-2013, 11:02 AM (This post was last modified: 12-08-2013 11:03 AM by schaolin360.)
Post: #2
RE: Gry Kompatybilne
1. Mi działa płynnie Litle Big Planet (tylko problem z save game jest, ale to u wszystkich się pojawia)
2. Z lekkimi zwolnieniami w niektórych miejscach, ale też płynnie chodzi mi MediEvil Resurrection
3. Przycina w cholerę God of War - Bóg Sparty (filmiki chodzą tylko płynnie Tongue)
Więcej nie testowałem...
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
12-10-2013, 04:45 PM
Post: #3
RE: Gry Kompatybilne
(12-08-2013 11:02 AM)schaolin360 Wrote:  1. Mi działa płynnie Litle Big Planet (tylko problem z save game jest, ale to u wszystkich się pojawia)
2. Z lekkimi zwolnieniami w niektórych miejscach, ale też płynnie chodzi mi MediEvil Resurrection
3. Przycina w cholerę God of War - Bóg Sparty (filmiki chodzą tylko płynnie Tongue)
Więcej nie testowałem...
A na telefonie czy laptopie?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
12-10-2013, 08:15 PM (This post was last modified: 12-10-2013 08:16 PM by schaolin360.)
Post: #4
RE: Gry Kompatybilne
Na stacjonarnym Tongue
Windows 7 64-bit
AMD A-6 4x2,7 GH
Zintegrowana karta Radeon HD Graphics - współdzielna do 2 GB
4 GB ram
Jak zainwestuje w kartę to obstawiam, że GOW też zadziała dobrze Smile
P.s. Na telefonie nawet nie próbuję bo mam galaxy mini 2 i jest za słaby na takie rzeczy...
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
12-10-2013, 08:57 PM
Post: #5
RE: Gry Kompatybilne
Testowane na Nexusie 7:
Monster Hunter Freedom Unite - śmiga pięknie nawet przy podwójnej niż standardowa rozdzielczości psp i frameskip'ie ustawionym na auto (działa również multiplayer)
Kingdom Hearts: Birth By Sleep - włączyłem z ciekawości, początek działa lepiej niż Monster hunter :o
Castlevania: The Dracula X Chronicles - w pełni płynnie bez wielkich zmian w ustawieniach, główny wątek jest w pełni grywalny
Lumines - 100% płynnie (nawet na Xperii Mini Pro) ale nie działa multi
Ultimate Ghosts 'n' Goblins - jak wyżej
Dissidia 012 - z powodu buga jaki występuje tylko na chipsecie Tegra 3 (piękny, czarny ekran) kombinuje z tą grą jak poprawić płynność na renderowaniu bez bufora i jestem pozytywnie zaskoczony wynikami - da się grać płynnie choć nadal jestem w fazie testów
Dissidia Final Fantasy - testowane tylko na PC, 100% płynnie
Wipeout Pure - w końcu nie ma buga z przesadnym efektem glow z włączonym buffered rendering, niestety znaczne spadki płynności uniemożliwiają czerpanie radości z gry ALE działa multi Big Grin
N+ - nie mam pojęcia dlaczego, ale mam pokaz slajdów na androidzie oraz AdHoc nie działa :/
Tekken 5: DR - dawno temu ostatni raz sprawdzałem (około 0.9.1), ale była tragedia niezależnie od ustawień

Wszystkie wymienione gry działają w pełni płynnie na PC

Gry, które nie działają:
Puzzle Quest - zwiecha na samym początku od wersji ~ 0.9.5
Midnight Club: LA Remix - błędy z teksturami, totalny brak stabilności, krzaczy itd.

PC: AMD Athlon II X250, GeForce 8600 GT, 2Gb RAM, Win 7 SP1 32bit
Android:
Xperia mini pro 2.3.4
Nexus 7 2012 4.4.x
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
09-20-2015, 01:25 PM
Post: #6
RE: Gry Kompatybilne
Dodajcie Harvest Moon Hero of Leaf Valley.
Działa bardzo płynnie na PPSSPP na Androida.
Testowane na Galaxy Core Plus i LG Spirit 4G.
Za to nie działa MGS Peace Walker.
Pokaz slajdów mam na Androidzie

I playing PPSSPP on this devices right now:

Samsung Galaxy Ace 2 (AOSP ROM Android 4.4.4,600 RAM, Other speed up mod,Toshiba 16GB Class 10)
PSP E-1004 with 16GB card

Android Modding is my passion.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
09-21-2015, 03:57 PM
Post: #7
RE: Gry Kompatybilne
Naruto Shippuden: Kizuna Drive

Chodzi po 30 klatek.
Czasami spadnie do 20 paru.
Grać się da.
Ale trochę brakuje do płynności.

I playing PPSSPP on this devices right now:

Samsung Galaxy Ace 2 (AOSP ROM Android 4.4.4,600 RAM, Other speed up mod,Toshiba 16GB Class 10)
PSP E-1004 with 16GB card

Android Modding is my passion.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-06-2019, 09:24 AM
Post: #8
RE: Gry Kompatybilne
Dissidia 012
Na starym LG g2 mini mam stabilne 30 FPS podczas walki. Przy pokonywaniu przeciwnika spada do 25/26
Czasami spada do 26/26 na mapie świata.
Ale po jakimś czasie wraca do 30 FPS.
Najnowszy oficjalny build ppsspp.
Disgaea pierwsza na PSP również stabilne 30 FPS.
Czasami spadnie do 20 paru i muzyka zalaguje. Podczas cutscenek. Nie wiem od czego to zależy.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
09-21-2019, 09:15 PM (This post was last modified: 09-22-2019 12:35 AM by Morricorne.)
Post: #9
RE: Gry Kompatybilne
Huawei p9 lite mini. Snapdragon 425.
Medievil Resurrection - Na początku 60 FPS, ale po rozpoczęciu gry, spada do 25 FPS. I muli. Niegrywalne

-Persona 3 portable działa bez zamuleń


-Wipeout Pure niegrywalne 20 FPS max

-Final Fantasy Tactics The War of the Lions (Wolt USA fast fix by Nexus) działa bez zmuł

-Shin Megami Tensei Persona działa bez zmuł

-Steins Gate działa bez zmuł z wgranym Angielskim Patchem

-Valkyrie Profile Lenneth działa bez zmuł

-Metal Gear Solid Portable Ops Plus
Praktycznie stałe 29 FPS. Czasami spadnie. Jak będzie stałe 30 to w pełni grywalne. Póki co dla mnie grać się nie da.

-Rock Band Unplugged USA bez buforowania działa jako tako, praktycznie cały czas 30 fps

-K-ON Houkago Live stałe 30 FPS. Z buforowaniem i bez. Gra rytmiczna po Japońsku. Miałem ją tylko sprawdzić. Skończyło się na tym że na jednym posiedzeniu całą grę ukończyłem. Brakowało mi tego czegoś co ciągnie do grania. Uwielbiam rytmiczne gry i wsiąkłem na kilka godzin aż do wyczerpania baterii w telefonie.

-Tenchu - Shadow Assassins dochodzi do 30 FPS podczas gry. Ale spada do 20 paru. Przez co grać się normalnie nie da. Moim zdaniem potrzebny telefon z lepszym GPU. Jak będzie stałe 30 FPS. To skończę kolejny raz tą świetną moim zdaniem grę. Trzy razy to na prawdziwym psp ukończyłem

Póki co to tyle. Co jakiś czas będę sprawdzać kolejne gry.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump: