Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hungarian PPSSPP forum
06-22-2014, 05:42 PM
Post: #46
RE: Hungarian PPSSPP forum
https://github.com/hrydgard/native/tree/master/tools itt vannak hozzá progik, átkell "fordítani" exe-re visual c++ -al, de nekérdezd hogy kell használni, mert nemtudom xD
Egyébként terveznek majd berakni egyedi skin supportot elvileg. (más okból nemlátom értelmét hogy akarod piszkálni őket)

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
06-22-2014, 09:12 PM
Post: #47
RE: Hungarian PPSSPP forum
Ja, a kinézetet akartam volna megváltoztatni. Sikerült exe-be létrehoznom a forráskódból az eszközöket. Ha úgy van ahogy írtad,hogy terveznek berakni egyedi kinézet funkciót,akkor nem sok értelme van,ha most neki kezdek csinálni új kinézetet. Köszi az infót. Big Grin
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
06-27-2014, 05:05 AM
Post: #48
RE: Hungarian PPSSPP forum
sziasztok,ha valaki tudna regíteni,nekem egy samsung galaxy s advancem van ,mali400 gpu,a hang miért recseghet?meg a tekken 6 -nál picit lassul,cso filét használok,hogy lehet beálkitani?az ufc2010 nem indul rajta mitől lehet?amúgy jól futnak a játékok,csak a hang recseg előre is köszönöm a választ
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
06-27-2014, 06:30 AM
Post: #49
RE: Hungarian PPSSPP forum
lenne még egy kérdésem ,psp-re milyen horgászos játékok vannak?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
06-28-2014, 07:44 AM
Post: #50
RE: Hungarian PPSSPP forum
(06-27-2014 05:05 AM)dreams82 Wrote:  sziasztok,ha valaki tudna regíteni,nekem egy samsung galaxy s advancem van ,mali400 gpu,a hang miért recseghet?meg a tekken 6 -nál picit lassul,cso filét használok,hogy lehet beálkitani?az ufc2010 nem indul rajta mitől lehet?amúgy jól futnak a játékok,csak a hang recseg előre is köszönöm a választ

A hang azért recseg mert nemmegy a játék full sebeséggel, a tekken 6 nagyon "gépigényes" úgyhogy azt egyenlőre elfelejtheted a telefonodon. Az ufc2010 nemindul mert vmi ami kéne hozzá még vagy nincs bennt az emulátorban vagy bugos.

Egy gyors google keresés után ezeket a horgászós játékokat találtam:
Reel Fishing The Great Outdoors
Rapala Trophies
Rapala Pro Bass Fishing

Azt nemtudom hogy mennek is e az emulátoron, keresd meg őket itt a fórumon a compatibility list-ben (ha playable akkor müxik 100%-osan)

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
06-28-2014, 08:02 AM (This post was last modified: 06-28-2014 08:39 AM by dreams82.)
Post: #51
RE: Hungarian PPSSPP forum
köszönőm szépen,valami beállitás van mali 400ra?mert ami itt van fent nem jó sajnos mert a v0.9.8 ra nem jó,tekken6 már fut rendesen,csak a hang recseg,a kezdő vidinél jó,háj a rapala játékoknál,valamikor elvilágosodik a képernyő es úgy marad sajnos,hát csak optimalizálják remélem,az ufc hez mi kellhet?melyik filet kezeli jobban az iso vagy cso?nekem nem volt pspm nem vagyok jártas a témába

vagy mindegyik játéknál be kell állítani?,fifa14,def jam,pes14,fight night 3,medal of honor,call of duty.brother in arms d day,futtnak meg még sok más

cso file ba melyik jobb?az usa fix?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
06-28-2014, 12:49 PM (This post was last modified: 06-29-2014 12:08 PM by vnctdj.)
Post: #52
RE: Hungarian PPSSPP forum
Helló, a segítségeteket szeretném kérni, tegnap telepítettem az emulátort, előbb iPadre, mivel ott nem működött mai nap PC-re is, kipróbáltam többféle beállítást mindkét eszközön, letöltöttem a játék több verzióját is (USA, Europe), de akármit csinálok, nem tölt be a játék, mármint elindítom és fekete képernyő, semmi más, se iOS-en, se PC-n.
Van erre esetleg valami megoldás?
Előre köszönöm, üdv

Edit by vnctdj : Piracy is not allowed on our forum, please respect the rules.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
07-01-2014, 01:09 PM (This post was last modified: 07-01-2014 01:12 PM by dreams82.)
Post: #53
RE: Hungarian PPSSPP forum
tudnál még egy picit segíteni ,melyik játékoknál kell bufferelt vagy nem bufferelt,goftot mikor kell bekapcsolni,meg a frame skipet,ha tudnál nekem még segíteni,meg köszöném,

hát a compatibilty listben amik vanak hát nem megy a legtöbb nálam,egy kis leírást ha tudsz,hogy mikor mit kell bekapcsolni
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
07-04-2014, 01:12 PM
Post: #54
RE: Hungarian PPSSPP forum
(07-01-2014 01:09 PM)dreams82 Wrote:  tudnál még egy picit segíteni ,melyik játékoknál kell bufferelt vagy nem bufferelt,goftot mikor kell bekapcsolni,meg a frame skipet,ha tudnál nekem még segíteni,meg köszöném,

hát a compatibilty listben amik vanak hát nem megy a legtöbb nálam,egy kis leírást ha tudsz,hogy mikor mit kell bekapcsolni

A listában rámész a játékra és ott a fórumán belül biztos írják hogy hogy megy (általában 1. post-ban írják)

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
07-05-2014, 12:34 PM
Post: #55
RE: Hungarian PPSSPP forum
köszönöm,hát remélem sikerül,ha nem várom hogy jobban optimalizálják vagy komolyabb készülék kell
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
07-31-2014, 08:10 AM
Post: #56
RE: Hungarian PPSSPP forum
Sziasztok egy kerdesem lenne hatha tudtok segiteni.Van egy samsung galaxy s4 i9505 telom,nincs ra semmi esely hogy jol fussanak rajta a psp jatekok?
Amit olvasgattam hogy a grafikus meghajtojaval van a gond amire nincs optimalizalva az emulator.Lehet tenni valamit hogy megis fusson rajta,valami bealitas vagy rootolas?
Koszonom
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
07-31-2014, 06:22 PM
Post: #57
RE: Hungarian PPSSPP forum
(07-31-2014 08:10 AM)tonnag Wrote:  Sziasztok egy kerdesem lenne hatha tudtok segiteni.Van egy samsung galaxy s4 i9505 telom,nincs ra semmi esely hogy jol fussanak rajta a psp jatekok?
Amit olvasgattam hogy a grafikus meghajtojaval van a gond amire nincs optimalizalva az emulator.Lehet tenni valamit hogy megis fusson rajta,valami bealitas vagy rootolas?
Koszonom

Max várni tudsz amíg jobban optimalizálják az emulátort... Sad

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
08-05-2014, 11:16 AM (This post was last modified: 08-05-2014 11:18 AM by dreams82.)
Post: #58
RE: Hungarian PPSSPP forum
szia ha rootolod az s4-et,letöltöd a cainfire3d,akkor más gpu-s játékokkal is játszhatsz,azt nemtudom hogy a psp emu elfogadja a root jogot

a neten találsz leírást
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-07-2015, 11:52 AM (This post was last modified: 10-07-2015 11:54 AM by Adra589.)
Post: #59
RE: Hungarian PPSSPP forum
Ha nem akarja elindítani a játékot,akkor mit kell csinálni?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
04-08-2016, 03:01 AM (This post was last modified: 04-08-2016 03:03 AM by aztecshaman.)
Post: #60
RE: Hungarian PPSSPP forum
Kedves Magyar Kollégák! Játszottam online oroszokkal, indiaiakkal, de ekkora távolságról elég lassú a tekken. Hogyha magyarországról csatlakoznátok, valós idejű lenne a játéksebesség. Ezért kérlek csatlakozzatok magyarból a Tekken 6 Hamachi Network Serveremhez!

NetworkId: aztecshaman-hun
Password: 123
Skype: counter hit, counterhit1234

Ha bármilyen technikai kérdésed van, kérdezz bátran itt, vagy skype-on. Üdv Mindenkinek!
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump: