Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hungarian PPSSPP forum
08-01-2013, 08:11 PM (This post was last modified: 08-01-2013 08:13 PM by Nezarn.)
Post: #1
Hungarian PPSSPP forum
Gyertek honfitársaim jelezzétek hogy itt ólálkodtok a fórumon, mert akkor kapunk saját alfórumot xD (ha valakinek valami baja, kérdése van nyugodtan kérdezzen amint tudok válaszolok.)

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
09-07-2013, 12:33 PM
Post: #2
RE: Hungarian PPSSPP forum
Szia/ Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy mennyire működik az emulator multiplayer része PC-n? yugi-zi szeretnék haverokkal Smile
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
09-11-2013, 08:57 AM
Post: #3
RE: Hungarian PPSSPP forum
(09-07-2013 12:33 PM)sephiroth1912 Wrote:  Szia/ Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy mennyire működik az emulator multiplayer része PC-n? yugi-zi szeretnék haverokkal Smile

Szia, még semennyire. :/

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-11-2013, 10:54 AM
Post: #4
RE: Hungarian PPSSPP forum
Hy magyarszky társaim.Smile
Előbb felteszem inkább itt a kérdésem, hátha tud rá valaki válaszolni.
Noki n8-am van, belle rendszerrel és működik is a dolog, de 3 kimenetele van.
1. Fekete képernyő.
2. Elindulni elindul, de a töltőképernyőn ragad.
3. Elindul, betölt, de iszonyúan szaggat, 5-8 fps-sel ha megy.
Kompatibilitási listát megnéztem és minden okés, a beállításokba nem nyúltam bele. 9-es verzió. Próbáltam a legújabbal is. Nyálazom a fórumot, de nem tudok rájönni.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-13-2013, 07:39 AM
Post: #5
RE: Hungarian PPSSPP forum
(10-11-2013 10:54 AM)CaptainCarnage Wrote:  Hy magyarszky társaim.Smile
Előbb felteszem inkább itt a kérdésem, hátha tud rá valaki válaszolni.
Noki n8-am van, belle rendszerrel és működik is a dolog, de 3 kimenetele van.
1. Fekete képernyő.
2. Elindulni elindul, de a töltőképernyőn ragad.
3. Elindul, betölt, de iszonyúan szaggat, 5-8 fps-sel ha megy.
Kompatibilitási listát megnéztem és minden okés, a beállításokba nem nyúltam bele. 9-es verzió. Próbáltam a legújabbal is. Nyálazom a fórumot, de nem tudok rájönni.

Hi, hát eléggé gyenge az a teló 680mhz-es procival. Nekem samsung galaxy mini 2-vel (800 mhz + adreno 200 grafikus vezérlő) csak néhány 2D-s játék megy teljes sebességgel, néhány 3D-s játék ami nem annyira grafika igényes meg játszhatóan megy.

Szal vagy vársz amíg még optimalizálnak kicsit az emulátoron vagy veszel egy erősebb telót (ajánlott 2+ magos telefon amiben van egy jó grafikus vezérlő, adreno, mali, powervr (első 2 ajánlott, powervr-el van néhány bug.)) vagy ha az se megy akkor játsz PC-n

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-13-2013, 10:33 AM
Post: #6
RE: Hungarian PPSSPP forum
vidiken láttam, azért eléggé jól ment 3d is. Sebaj, segítem a fejlesztést és leírom miket tapasztaltam. Azért köszi a választ!
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-13-2013, 02:05 PM
Post: #7
RE: Hungarian PPSSPP forum
Esetleg még próbáld meg bekapcsolni a frameskip-et (vagy ha magyarul használod akkor képkocka kihagyást) az is segíthet kicsit (de jónéhány játéknál villogó lesz a kép)

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-02-2014, 08:27 PM
Post: #8
RE: Hungarian PPSSPP forum
Remélem még nem halt ki teljesen a magyar közösség. Smile

Volna néhány kérdésem.
Xbox 360-ra csinálják amúgy, vagy majd megcsinálja, akinek van kedve alapon megy?
Találtam belőle egy nagyon régi verziót 360-ra, de az gondolom nem valami jó, pláne, hogy azóta rengeteget javult.

Androidon számít ha mondjuk 4x1.9ghz helyett 4x2.3ghz-es a proci?
Ha igen, mennyit?
Valamint ha ki jön az S5, 8 maggal, akkor észrevehető lenne a különbség, vagy eleve nem is tudná kezelni az emu a 8 magot, vagy nem tudná kihasználni, esetleg a 4 magot se tudja annyira és inkább csak nincs optimalizálva még?
Néztem videókat S4-el, elég jól fut rajta, bár vannak azért szaggatások, pl GoW.

Jelenleg S1-esem van, a Soul Calibur Destiny szaggatva, de még azért tűrhető állapotban fut rajta, nem tud valaki ajánlani néhány oldalnézetes egyszerű, de jó játékokat? Hátha azok még eldöcögnek rajta, aztán majd március körül S4.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-03-2014, 04:10 PM
Post: #9
RE: Hungarian PPSSPP forum
Nemhalt ki, csak az a baj hogy a sok idióta ott rinyál playstore-on h nemmüxik meg szar ahelyett hogy olvasna fórumot...

Xbox360-as portot egy ced2911 nevű gyerek csinálja, http://ks3372552.kimsufi.com/smf/index.p...,28.0.html itt van leírás (angolul) hogy hogylehet futtathatóvá összerakni a forráskódot.
Androidon hát nemtudom biztosan de szerintem 4 magos proci bőven elég hozzá, csak legyen gyors. (abban se vagyok biztos hogy teljesen kihasználja a 4 magot)

Jólenne ha sokkal többen írnának ide, mert akkor kapnánk rendes alfórumot ahova felraknám lefordítva a gyik-ot meg egyéb leírásokat (esetleg csinálhatnánk egy saját kompatibilitási listát wiki-ben mint amilyen pl. dolphin emunak van)

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-04-2014, 03:35 PM
Post: #10
RE: Hungarian PPSSPP forum
Kösz az infót, akkor majd ránézek.

Az jó lenne pedig, mármint az alfórum, azért sok hasznos infót meglehetne osztani az emu beállításairól stb.
Nekem is van egy csomó dolog, amit nem tudok, hogy mire való, mire érdemes rakni stb.

Egyébként nincs valami gyűjtő fórum, ahol mindenféle emulátorról lehet tárgyalni?
Sajnos annyira kevesen vannak a magyarok, legalábbis, akik próbálnak fórumokon is beszélgetni, hogy az emulátorok hivatalos fórumjain nincs élet. Meg talán eleve jobb is lenne, ha egy helyen megtalálható lenne minden emulátor.

Pl. a dolphin emunál érdekelne, hogy az android verzió honnan tölthető le, mennyire fejlesztik azt meg ilyenek.
Mert yt-n látni videókat róla, igaz szaggat is a legjobb telókon is, de legalább kiderülne, hogy mi van vele.
Angolul nem tudok, így nehezen mozgolódok ilyen esetekben.
PC-n tökéletesen fut, legalábbis ami engem érdekelt anno, de androidra keresek most emukat, mert 12-15 órákat dolgozom, vagyis jóval többet vagyok munkába, meg úton, mint itthon, hétvégén meg inkább mással foglalkozk.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-09-2014, 02:19 PM (This post was last modified: 01-09-2014 03:33 PM by Patrik22.)
Post: #11
RE: Hungarian PPSSPP forum
Sziasztok. Nekem lenne egy kérdésem hogy van egy tablet gépem amin megy az emulátor rendesen játékok nem akadnak rendesen futnak (pl erre naruto ultimate ninja heroes 3 vagy dragon ball shin budokai 2) de hang az recseg menüben még normálisan szól zene de mikor játszok akkor zene ell kezd recsegni. Elöször azt hitem hogy hangszoronak van valami baja de fülesel is ugyan azt csinálja látam youtubon hogy másoknak is recseg hang játék közbe eszt nem lehet valahogy orvosolni hogy ne recsegjen hang játék közben ?? (pl gépen ilyen baj nincsen)

-----------------------------------------------------------------------
Tablet tulajdonságai:
Tablet név:MyAudio Tablet Series7 708F
Technikai specifikációk - Tablet Series7 708F

Kijelző felbontás:1024x600
Chipset típusa:ALLWinner A31
Processzor órajele:4x Max.1200Mhz
Magok száma:4db
GPU:Imagination PowerVR SGX 544MP2
Rendszermemória:512MB
Operációs rendszer:Google Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-10-2014, 08:29 AM
Post: #12
RE: Hungarian PPSSPP forum
Hangrecsegés csak akkor van ha nem megy full sebességgel a játék... Próbáld meg bekapcsolni a Frame Skip-et (képkocka kihagyást) hátha úgy jólesz... Ha nem akkor pedig várnod kell amíg optimalizálják mégjobban az emulátort androidra..

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-11-2014, 05:07 AM (This post was last modified: 08-12-2014 04:25 AM by chal5oye.)
Post: #13
RE: Hungarian PPSSPP forum
Fekete képernyő.
2. Elindulni elindul, de a töltőképernyőn ragad.
3. Elindul, betölt, de iszonyúan szaggat, 5-8 fps-sel ha megy.
Kompatibilitási listát megnéztem és minden okés, a beállításokba nem nyúltam bele. 9-es verzió. Próbáltam a legújabbal is. Nyálazom a fórumot, de nem tudok rájönni.

Are you interested in pass4sure discount code ? Get our self paced CITRIX and Yale University study packages to pass your wikipedia without any difficulty in selftestengine lsat.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-11-2014, 08:21 AM
Post: #14
RE: Hungarian PPSSPP forum
Mobil vagy PC? Ha tippelnem kell, mobil, linkeld be milyen mobilod van..

PC Specs:
Intel Pentium Dual-Core E6700 3.2 Ghz
4gb ddr3 ram
Geforce GTS 450 1 GB DDR3
Windows 7 x64
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-11-2014, 12:39 PM
Post: #15
RE: Hungarian PPSSPP forum
Ok kösz Big Grin
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump: